Csigafúró 8, 0 mm HCSH Fémhez EXTRA HOSSZÚ 305mm (51133)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #1855388 |
| EAN kód: | 5999120451760 |
| Anyagminőség: | HCSH |
| Átmérő: | 8 mm |
| Befogás: | Hagyományos |
| Category: | Építkezés, felújítás > Fúrószár |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gép és tartozék változat: | Fémfúró extra hosszú |
| Munkahossz: | 210 mm |
| Teljes hossz: | 305 mm |