FESTA - 20675 kétélű kőzetfúró 5, 0 x 85/50 mm, hengeres (20675)
0 / 5
0 / 5
kétélűkőzetfúró 5,0 x 85/50 mm, hengeres Kiváló minőségű kétélű fúrószár precízen elhelyezett szinterezett keményfém betétekkel (nagy keménységű), 1000 °C feletti hőmérsékleten forrasztva - a magas fúrási hőmérséklet jobb tolerálásához Használható: márvány, kő, kerámia, tégla, beton ütvefúrásához, stb. A csavart forma ideális a fúrt anyag gyors eltávolításához. Hengeres szár.
| Termék ID: | #1855716 |
| Cikkszám: | 20675 |
| befogás méret: | hengeres |
| fúrószár átmérő (mm): | 5 mm |
| fúrószár munkahossz (mm): | 50 mm |
| fúrószár teljes hossz (mm): | 85 mm |
| típus: | 20675 |
| tulajdonságok: | - |