FESTA - 20692 kétélű kőzetfúró 10, 0 x 400/340 mm, hengeres (20692)
0 / 5
0 / 5
kétélűkőzetfúró 10,0 x 400/340 mm, hengeres Kiváló minőségű kétélű fúrószár precízen elhelyezett szinterezett keményfém betétekkel (nagy keménységű), 1000 °C feletti hőmérsékleten forrasztva - a magas fúrási hőmérséklet jobb tolerálásához Használható: márvány, kő, kerámia, tégla, beton ütvefúrásához, stb. A csavart forma ideális a fúrt anyag gyors eltávolításához. Hengeres szár.
| Termék ID: | #1856013 |
| Cikkszám: | 20692 |
| befogás méret: | hengeres |
| fúrószár átmérő (mm): | 10 mm |
| fúrószár munkahossz (mm): | 340 mm |
| fúrószár teljes hossz (mm): | 400 mm |
| típus: | 20692 |
| tulajdonságok: | - |