FESTA - 20773 SDS-Plus négyélű fúrószár 14x350 mm (20773)
0 / 5
0 / 5
SDS-Plus négyélű fúrószár 14x350 mm Kiváló minőségű négyélű fúrószár precízen elhelyezett szinterezett keményfém betétekkel (nagy keménységű), 1000 °C feletti hőmérsékleten forrasztva - a magas fúrási hőmérséklet jobb tolerálásához Használható: márvány, kő, kerámia, tégla, beton ütvefúrásához, stb. A kettős spirál forma ideális a fúrt anyag gyors eltávolításához.
| Termék ID: | #1855886 |
| Cikkszám: | 20773 |
| befogás méret: | SDS Plus |
| fúrószár átmérő (mm): | 14 mm |
| fúrószár munkahossz (mm): | 270 mm |
| fúrószár teljes hossz (mm): | 350 mm |
| típus: | 20773 |
| tulajdonságok: | - |