FESTA - 20825 SDS-Plus négyélű fúrószár 8x350 mm (20825)
5 / 5
5 / 5
SDS-Plus négyélű fúrószár 8x350 mm Kiváló minőségű négyélű fúrószár precízen elhelyezett szinterezett keményfém betétekkel (nagy keménységű), 1000 °C feletti hőmérsékleten forrasztva - a magas fúrási hőmérséklet jobb tolerálásához Használható: márvány, kő, kerámia, tégla, beton ütvefúrásához, stb. A kettős spirál forma ideális a fúrt anyag gyors eltávolításához.
| Termék ID: | #1855736 |
| Cikkszám: | 20825 |
| befogás méret: | SDS Plus |
| fúrószár átmérő (mm): | 8 mm |
| fúrószár munkahossz (mm): | 280 mm |
| fúrószár teljes hossz (mm): | 350 mm |
| típus: | 20825 |
| tulajdonságok: | - |