IRWIN TOOLS - Auger fafúró 25 x 400/335/7, 9 mm Hex (10502775)
0 / 5
0 / 5
IRWIN Auger fafúró 25 x 400/335/7,9 mm Hex Az auger fafúró hegye pontos pozícionálást biztosít a furat elindításáhozPrecíziós köszörülés a bútorgyártáshoz, dübelezéshez, és egyéb famegmunkálási alkalmazásokhoz, ahol pontos furatméretre van szükségA vágóélek csökkentik a szilánkosodást, és sima, tiszta lyukat biztosítanakA széles hornyok gyors, folyamatos forgácsáramlást biztosítanak
| Termék ID: | #1855331 |
| Cikkszám: | 10502775 |
| Átmérő: | 25 mm |
| Compari.ro Export ár: | 9224.25 |
| Csomagolás: | 1 |
| Méret: | 25 mm |
| Munkahossz: | 335 mm |
| Szerszám befogás: | Hex |
| Teljes hossz (mm): | 400 |
| Térfogat (cm3): | 377,99 |