IRWIN TOOLS - Csigafúró 4, 1 x 56/14 mm két élű HSS PRO (10 db) (10502480)
0 / 5
0 / 5
IRWIN Csigafúró 4,1 x 56/14 mm két élű HSS PRO (10 db/cs) A Turbomaxot elsősorban fémlemezek nagy teljesítményű fúrására tervezték, de jól teljesít minden típusú fában és műanyagban. Alkalmas rozsdamentes acél fúrására, azonban a HSS Cobalt termékeket kifejezetten erre a célra terveztékNe felejtsen el mindig hűtőfolyadékot használni, amikor rozsdamentes acélt fúr.
| Termék ID: | #1846501 |
| Cikkszám: | 10502480 |
| Átmérő: | 4,1 mm |
| Compari.ro Export ár: | 3374.25 |
| Csomagolás: | 1 |
| Hossz: | 56 mm |
| Méret: | 4,1 mm |
| Munkahossz: | 14 mm |
| Szerszám befogás: | hengeres |
| Teljes hossz (mm): | 56 |
| Térfogat (cm3): | 30,00 |