IRWIN TOOLS - Csigafúró 8, 5 x 117/75 mm HSS TCT hengeres (10502676)
0 / 5
0 / 5
IRWIN Csigafúró 8,5 x 117/75 mm HSS TCT hengeres Az Irwin Metric TCT (volfrámkarbid hegyű) fúrószárak precíziós fúrást tesznek lehetővé helyhez kötött gépekkel edzett acélból, öntöttvasból, bronzötvözetekből és mangánötvözött acélból. A C2 keményfém hegy 50 Rockwell C keménységig edzett anyagokat fúr, és négy csiszolt köszörüléssel rendelkezik az alacsony fúrási nyomás és a tökéletes központosítás érdekében. A fúrófej teste 56 Rockwell C-ra edzett króm-vanádium acélból készül. TCT csavarfúrószárral végzett fúráshoz mindig hűtőfolyadékot kell használni. Irwin 3-6%-os emulzió használatát javasolja. A hűtőfolyadék meghosszabbítja a fúró élettartamát.
| Termék ID: | #1848608 |
| Cikkszám: | 10502676 |
| Átmérő: | 8,5 mm |
| Compari.ro Export ár: | 3899.25 |
| Csomagolás: | 1 |
| Hossz: | 117 mm |
| Méret: | 8,5 mm |
| Munkahossz: | 75 mm |
| Szerszám befogás: | hengeres |
| Teljes hossz (mm): | 117 |
| Térfogat (cm3): | 72,00 |