IRWIN TOOLS - Univerzális fúrószár 6, 5 x 10/60 mm hengeres (10501928)
0 / 5
0 / 5
IRWIN Univerzális fúrószár 6,5 x 10/60 mm hengeres IRWIN Univerzális fúrószár 6,5 x 10/60 mm hengeres
| Termék ID: | #1847597 |
| Cikkszám: | 10501928 |
| Átmérő: | 6,5 mm |
| Compari.ro Export ár: | 1761.75 |
| Csomagolás: | 1 |
| Méret: | 6,5 mm |
| Munkahossz: | 60 mm |
| Szerszám befogás: | hengeres |
| Teljes hossz (mm): | 60 |
| Térfogat (cm3): | 27,00 |