TOYA - YT-4443 Csigafúró 5, 2 x 86/52 mm HSS (YT-4443)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #1849992 |
| EAN kód: | 5906083944437 |
| Anyagminőség: | HSS6542 |
| Átmérő: | 5,2 mm |
| Befogás: | Hengeres |
| Category: | Építkezés, felújítás > Fúrószár |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | TWIST DRILL BIT 5.2MM |
| Gép és tartozék változat: | Fémfúró HSS |
| Munkahossz: | 52 mm |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1axAoNMRtbs_mdpqlF_gNcBXmIO3Cb1qE/view?usp=share_link |
| Teljes hossz: | 86 mm |