TOYA - YT-44632 Csigafúró 2, 0 x 49/24 mm HSS-TiN (2 db/csomag) (YT-44632)
0 / 5
0 / 5
2 darabos prémium csigafúrókészlet
Fúró átmérő: 2,0 mm
Teljes hossz: 49 mm
Munkahossz: 24 mm
Szár típusa: hengeres
Anyag: gyorsacél (HSS 6524)
Felületkezelés: titán-nitrid bevonat, szálcsiszolt
DIN szabvány: 338
Fúróhegy szög: 135˚, "split point" központosított hegy
Alkalmazás: rozsdamentes acél, saválló acél, hidegen hengerelt acél
| Termék ID: | #1847928 |
| EAN kód: | 5906083446320 |
| Anyagminőség: | HSS |
| Átmérő: | 2 mm |
| Befogás: | Hagyományos |
| Category: | Építkezés, felújítás > Fúrószár |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | TWIST DRILL BIT HSS-TiN 2 MM - 2 PCS |
| Gép és tartozék változat: | Fémfúró HSS Inox 2 db/csomag |
| Munkahossz: | 24 mm |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1l4pEDpUdmGyAZFeEftdp4GywDT4_aP_1/view?usp=share_link |
| Teljes hossz: | 49 mm |