TOYA - YT-44643 Csigafúró 4, 5 x 80/47 mm HSS-TiN (YT-44643)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #1849195 |
| EAN kód: | 5906083446436 |
| Anyagminőség: | HSS |
| Átmérő: | 4,5 mm |
| Befogás: | Hengeres |
| Category: | Építkezés, felújítás > Fúrószár |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | TWIST DRILL BIT HSS-TiN 4,5 MM |
| Gép és tartozék változat: | Fémfúró HSS Titan-Nitrid bevonat |
| Munkahossz: | 47 mm |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1l4pEDpUdmGyAZFeEftdp4GywDT4_aP_1/view?usp=share_link |
| Teljes hossz: | 80 mm |