TOYA - YT-44660 Csigafúró 9, 0 x 125/81 mm HSS-TiN (YT-44660)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #1854696 |
| EAN kód: | 5906083446603 |
| Anyagminőség: | HSS |
| Átmérő: | 9 mm |
| Befogás: | Hengeres |
| Category: | Építkezés, felújítás > Fúrószár |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | TWIST DRILL BIT HSS-TiN 9 MM |
| Gép és tartozék változat: | Fémfúró HSS Titan-Nitrid bevonat |
| Munkahossz: | 81 mm |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1l4pEDpUdmGyAZFeEftdp4GywDT4_aP_1/view?usp=share_link |
| Teljes hossz: | 125 mm |