TOYA - YT-44662 Csigafúró 10, 0 x 133/87 mm HSS-TiN (YT-44662)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #1850064 |
| EAN kód: | 5906083446627 |
| Anyagminőség: | HSS |
| Átmérő: | 10 mm |
| Befogás: | Hengeres |
| Category: | Építkezés, felújítás > Fúrószár |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | TWIST DRILL BIT HSS-TiN 10 MM |
| Gép és tartozék változat: | Fémfúró HSS Titan-Nitrid bevonat |
| Munkahossz: | 87 mm |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1l4pEDpUdmGyAZFeEftdp4GywDT4_aP_1/view?usp=share_link |
| Teljes hossz: | 133 mm |