TOYA - YT-44774 Csigafúró 12, 0 x 151/101 mm HSS-TiN bit befogású (YT-44774)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #1854187 |
| EAN kód: | 5906083029691 |
| Anyagminőség: | HSS4241 |
| Átmérő: | 12 mm |
| Befogás: | Bit 1/4" |
| Category: | Építkezés, felújítás > Fúrószár |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | METAL DRILL WITH HEX SHANK 12,0MM TITAN |
| Gép és tartozék változat: | Fémfúró HSS Titan-Nitrid bevonat Bit befogással |
| Munkahossz: | 101 mm |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1IAO54dFNTVxN0PELeulNpSKPE7j4J58-/view?usp=share_link |
| Teljes hossz: | 151 mm |