Ütvefúrószár 5, 5x300 SDS négyélű (04923) (BC39)
0 / 5
0 / 5
Keményfémlapkás, avagy vídiabetétes, négyélű SDS ütvefúrószár. Hegyébe a lapkák lézerhegesztéssel kerülnek rögzítésre, így a munkavégzést csupán a négy kis lapka végzi a fúrószár elejében, maga a fúrószár pedig csak hordozóként üzemel, és az ütéseket és a forgó mozgást közvetíti a gép és a lapkák között. Illetve még a csigás kialakításnak köszönhetően a törmelék kihordásában játszik szerepet.
| Termék ID: | #1848234 |
| EAN kód: | 5999120460809 |
| Átmérő: | 5,5 mm |
| Befogás: | SDS-plus |
| Category: | Építkezés, felújítás > Fúrószár |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gép és tartozék változat: | Kőzetfúró |
| Munkahossz: | 240 mm |
| Teljes hossz: | 300 mm |