Ütvefúrószár 6, 5x260 SDS négyélű (51214) (BC43)
0 / 5
0 / 5
Keményfémlapkás, avagy vídiabetétes, négyélű SDS ütvefúrószár. Hegyébe a lapkák lézerhegesztéssel kerülnek rögzítésre, így a munkavégzést csupán a négy kis lapka végzi a fúrószár elejében, maga a fúrószár pedig csak hordozóként üzemel, és az ütéseket és a forgó mozgást közvetíti a gép és a lapkák között. Illetve még a csigás kialakításnak köszönhetően a törmelék kihordásában játszik szerepet.
| Termék ID: | #1848865 |
| EAN kód: | 5999120460854 |
| Átmérő: | 6,5 mm |
| Befogás: | SDS-plus |
| Category: | Építkezés, felújítás > Fúrószár |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gép és tartozék változat: | Kőzetfúró |
| Munkahossz: | 200 mm |
| Teljes hossz: | 260 mm |