Ütvefúrószár 6, 5x400 SDS négyélű (6130905)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #1847515 |
| Átmérő: | 6,5 mm |
| Befogás: | SDS-plus |
| Category: | Építkezés, felújítás > Fúrószár |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gép és tartozék változat: | Kőzetfúró |
| Munkahossz: | 340 mm |
| Teljes hossz: | 400 mm |