D203 fűtőfilm, fűtőfólia 220w/m2, 30 cm széles
5 / 5
5 / 5
Infra fűtés Telepítési útmutató Csatlakozó szerelési útmutató >>> Felhívjuk a figyelmüket hogy, elektromos termékeinket kizárólag a megfelelő képesítéssel rendelkező regisztrált személy vagy cég helyezhet üzembe. Az érintésvédelmi felülvizsgálat és jegyzőkönyv a vevőt terheli. A szerelő minden esetben ki kell töltse a mellékelt garancia, és telepítési jegyzőkönyvet. Kitöltése nélkül garancia nem érvényesíthető, mert nem szakszerű a bekötés. Amennyiben nem kapott garancia, vagy telepítési, használati leírást kérjük jelezze. Termékeinkhez típusmegfelelő, külső NTC szenzorral ellátott termosztát bekötése kötelező! A nem megfelelő telepítésből származo anyagi és nem vagyoni károkért felelősséget nem vállalunk! Áraink Bruttó árak és tartalmazzák az általános forgalmi adót A termék kép csak illusztráció. A csatlakozó és a vezeték nem tartozék, minden esetben külön kell rendelni.
| Termék ID: | #1973594 |
| Felhasználás: | mennyezet, oldalfal fűtés |
| Garancia: | 10 év |
| Hálózati feszültség: | 230V |
| Magasság: | 0.388 mm |
| Minimális vágási mennyiség: | 25 cm |
| Működési hőmérséklet: | 44 C° |
| Rögzítés: | rendszerben rétegezve,rögzítve |
| Szélesség: | 30 cm |
| Teljesítmény / Amper: | 0.29A |
| Teljesítmény / folyóméter: | 67W / méter |
| Teljesítmény / m2: | 220 Watt / m² |
| Típus: | Fűtőfilm / fűtőfólia |