Klum - Mereo, Csatlakozó tömlő rozsdamentes acél 8x12, MxF, 3/8"x1/2", 30 cm, MER-CR553C (MER-CR553C)
0 / 5
0 / 5
leírást készítünk...
| Termék ID: | #1970826 |
| EAN kód: | 8592480061678 |
| Anyag: | inox |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. 95 °C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| Hosszúság: | 300 |
| nagyság: | 3/8" x 1/2" |
| Připojení: | M x F |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | 8 x 12 |