Klum - Mereo, Design készlet - dugó a légtelenítő dugóhoz, 1/2", MER-CR187D (MER-CR187D)
0 / 5
0 / 5
A tervezési készlet - dugó és légtelenítő dugó - a dugó a radiátor elosztásának lezárására szolgál, a légtelenítő dugó pedig a radiátor elosztásának légtelenítésére szolgál. Az összeszerelés G menetes csavarozással történik. Mindkét dugó krómozott sárgarézből készül, menettel az európai szabványnak megfelelően ISO 228. A maximális üzemi hőmérséklet 100 °C, a maximális nyomás 10 bar
| Termék ID: | #1973738 |
| EAN kód: | 8592480049355 |
| Anyag: | kromozott réz |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. 100°C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| nagyság: | M 1/2" |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | Zátky |