Klum - Mereo, légtelenítő dugó "O" gyűrűvel, teljesen fém, 1/2", MER-CR187K (MER-CR187K)
0 / 5
0 / 5
A teljesen fém légtelenítő dugót radiátorokhoz használják. A légtelenítő dugó a radiátor elosztásának légtelenítésére szolgál. Az összeszerelés G menetes csavarozással történik A dugó az ISO 228 európai szabvány szerinti menettel készül.
| Termék ID: | #1973251 |
| EAN kód: | 8592480007416 |
| Anyag: | Niklovaná mosadz |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. +95 °C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| nagyság: | M 1/2" |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | Zátky |