Klum - Mereo, Radiátor szerelvények, záró, egyenes 1/2 "x3 / 4", MER-PR8100 (MER-PR8100)
0 / 5
0 / 5
A radiátorokhoz való csatlakozó szerelvény (közvetlen) VK típusú radiátorokhoz való csatlakoztatásra szolgál. Lehetővé teszi a fűtővíz áramlásának beállítását a radiátorokban. A vezérlés az orsó kézi csavarozásával történik. Amikor az orsó a szelepülékben fekszik, az áramlás teljesen zárva van. A radiátorokhoz közvetlenül csatlakozó szerelvények kiváló minőségű, nikkelezett sárgarézből készülnek, belső és külső menettel az ISO 228 európai szabvány szerint. A maximális üzemi nyomás 10 bar, az üzemi hőmérséklet pedig 95 °C-ig.
| Termék ID: | #1977344 |
| EAN kód: | 8592480007805 |
| Anyag: | Niklovaná mosadz |
| belépés/kilépés: | M 3/4" x M 1/2" |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. 95 °C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | Armatúry |