Klum - Mereo, redukált nikkelezett "O" gyűrűvel, 1/2 "x 3/8", MER-CR186 (MER-CR186)
0 / 5
0 / 5
"O" gyűrűs redukció, radiátorokhoz nikkelezett sárgaréz szolgál. Az összeszerelés G menetes csavarozással történik A szűkítő ISO 228 európai szabvány szerinti menettel készül.
| Termék ID: | #1971854 |
| EAN kód: | 8594013122917 |
| Anyag: | Niklovaná mosadz |
| belépés/kilépés: | F 3/8" x M 1/2" |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. 95 °C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | Redukcia |