Klum - Mereo, Sárgaréz félcsavar, MER-CR7P (MER-CR7P)
0 / 5
0 / 5
A minőségi sárgarézből készült félszerelvények víz- és fűtéstechnikában használatosak, vízórákhoz is használhatók. A félcsavar az ISO 228 európai szabvány szerinti menettel készül.
| Termék ID: | #1981967 |
| EAN kód: | 8592480007553 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| belépés/kilépés: | 1" x 3/4" x F 1" |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. 100 °C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | Šróbenie |
| tömítés: | teflon |