Klum - Mereo, T-idom króm, FxFxM, 1/2, MER-PR5061A (MER-PR5061A)
0 / 5
0 / 5
A krómozott sárgaréz T-idom menetes csövek és szerelvények összekötésére szolgál az építőiparban. Kifejezetten víz, levegő, nem koptató és nem agresszív folyadékok elosztására tervezték max. üzemi nyomásig. 10 bar nyomással és 95°C-os üzemi hőmérséklettel. Az összeszerelés G menetes csavarozással történik. A T-idom az ISO 228 európai szabvány szerinti menettel készül.
| Termék ID: | #1974247 |
| EAN kód: | 8592480005597 |
| Anyag: | kromozott réz |
| belépés/kilépés: | F 1/2" x F 1/2" x M 1/2" |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. 95 °C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| sorozat: | Klum |
| Szín: | Króm |
| Típus: | T kus |