Klum - Mereo, Visszacsapó szelep CR189B, 1/2 "x 1/2", MER-PR2422C (MER-PR2422C)
0 / 5
0 / 5
Sárgaréz visszacsapó szelep a szellőzőszelephez, amely lehetővé teszi a szelep szétszerelését az esetleges karbantartáshoz anélkül, hogy le kellene üríteni az elosztót. A visszacsapó szelep az ISO 228 európai szabványnak megfelelő menettel készül.
| Termék ID: | #1972478 |
| EAN kód: | 8592480041489 |
| Anyag: | Sárgaréz |
| belépés/kilépés: | F 1/2" x M 1/2" |
| forgalmazási hőmérkésklet: | max. 95 °C |
| Forgalmazási nyomás: | max. 10 bar |
| sorozat: | Klum |
| Típus: | Klapky |