Mexen - CC33, panelradiátor 600 x 1400 mm, alsó középső csatlakozás, 3268 W, antracit, W6C33-060-140-66 (W6C33-060-140-66)
0 / 5
0 / 5
Műszaki adatok: Magasság (Y): (mm): 600 mm Szélesség (X): 600 mm: 1400 mm (X) Mélység: 164 mm A csatlakozások közötti távolság: 5 cm Függőleges vízcsatornák távolsága: 5 cm: 33,3 mm Szín: antracit RAL 7016 Anyaga: acél Üzemi hőmérséklet: max. 110 °C Maximális üzemi nyomás: 10 bar Maximális próbanyomás: 13 bar Fűtési teljesítmény: - 55/45/20 °C 1690 W - 75/65/20 °C 3268 W - 90/70/20 °C 4136 W Kapcsolat: - 2xG ½″ alsó középső - 4xG ½″ oldalsó Kiváló minőségű, hosszú élettartamú bevonat - DIN 99500 Oldalsó borítással és levehető felső burkolattal Tartozékokkal, rögzítőkészlettel, dugókkal, szellőzőnyílással és szelepbetéttel érkezik A fotókon egy 600 x 1200 mm-es radiátor látható.
| Termék ID: | #3415251 |
| EAN kód: | 5905315874566 |
| Anyag: | Acél |
| csatlakozás: | Spodné stredové |
| Csatlakozási távolság: | 50 |
| Fűtési teljesítmény: | 3268 W |
| Irányultság: | Horizontálne |
| Magasság: | 600 |
| Mélység: | 164 |
| sorozat: | Mexen CC33 |
| szélesség: | 1400 |
| Szerelés: | unvierzális(jobbos és balos) |
| Szín: | Antracit |
| teljesítmény: | 3268 |
| Típus: | Panelový / Panelový |
| X - oldal: | 140-149 cm |
| Z - oldal: | 60-69 cm |