Boorly érintőképernyős toll (AP806987-07A)
0 / 5
0 / 5
Alumínium, érintőképernyős golyóstoll bambusz markolattal és gumírozott felülettel. Különleges bevonattal, melynek gravírozása után az embléma az érintőképernyős véggel harmonizáló színben jelenik meg. Kék tollbetéttel szállítjuk.
| Termék ID: | #3938324 |
| Cikkszám: | AP806987-07A |
| EAN kód: | 5996425620495 |
| Eco: | 1 |
| Elsődleges szín: | Sötétzöld |
| Érintőképernyő_ceruza: | Igen |
| Másodlagos szín: | Fekete |
| mechanizmus_típusa: | Nyomógombos |
| Méret: | ø10×142 mm |
| Származási ország: | CN |
| tollbetét_mérete: | 1 mm |
| toll_típus: | Golyóstoll |
| Újratöltő_színe: | Kék |
| Újratöltő_típusa: | Normal refill |