Boothic bambusz golyóstoll (AP810427-00)
0 / 5
0 / 5
Bambusz golyóstoll környezetbarát búzaszalma műanyag klipsszel és nyomógombbal. Kék tollbetéttel szállítjuk.
| Termék ID: | #3938404 |
| Cikkszám: | AP810427-00 |
| EAN kód: | 5996425327882 |
| Elsődleges szín: | Barna |
| Írás_hossza: | 600 mm |
| Másodlagos szín: | Natúr |
| mechanizmus_típusa: | Nyomógombos |
| Méret: | ø11×142 mm |
| Származási ország: | CN |
| tollbetét_mérete: | 1 mm |
| toll_típus: | Golyóstoll |
| Újratöltő_színe: | Kék |