FTC - Golyóstoll Nyomógombos 0, 8 mm Kék Shrek (5.99736157372E+12)
0 / 5
0 / 5
Shrek motívummal díszített nyomógombos mechanikával működő golyóstoll 0,8 mm-es kék színű golyósbetéttel.
| Termék ID: | #3936282 |
| EAN kód: | 5997361573722 |
| Akciós: | Igen |
| Főkategória: | Iskolaszer |
| Hosszúság (cm): | 11 cm |
| Írás vastagság (mm): | 0.8 |
| Kedvezmény: | 17 |
| Kifutó termék: | Igen |
| Magasság (cm): | 38 cm |
| Minta: | Shrek |
| Szélesség (cm): | 49 cm |
| Szín: | Kék |