Golyóstoll 0, 35 mm BK417-V Pentel Wow lila (BK417-V)
0 / 5
0 / 5
Nyomógombos, klipsszel kikapcsolható golyóstoll, gumírozott fogórésszel. Eldobható. 0,7 mm golyóátmérő = 0,35mm írásvastagság. Vidám színekben elérhető, a tolltessttel megegyező tintával. Száradás után a tinta víz- és fényálló. Minimum rendelési mennyiség: 1 doboz. 1 doboz tartalma 12 db. Katalóguskód: 20187
| Termék ID: | #3939247 |
| Cikkszám: | BK417-V |
| EAN kód: | 884851014375 |
| Rendelési kód: | 20187 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.145 cm |
| Termék magassága: | 0.145 cm |
| Termék szélessége: | 1.4 cm |