Golyóstoll 0, 35mm fekete BK437A háromszög Pentel (BK437-A)
0 / 5
0 / 5
Nyomógombos golyóstoll, nagy fedőképességű olajbázisú tintával, rendkívül könnyen író golyóstoll, Extra kényelmes háromszög kialakítású gumírozott fogózóna. 0,7 mm golyóátmérő = 0,35mm írásvastagság. 1 doboz tartalma 12 db. Katalóguskód: 1925
| Termék ID: | #3934923 |
| Cikkszám: | BK437-A |
| EAN kód: | 072512196069 |
| Rendelési kód: | 1925 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.145 cm |
| Termék magassága: | 0.145 cm |
| Termék szélessége: | 1.6 cm |