Golyóstoll 0, 35mm Sxn-157s Piros Uni (2usxn157sp)
0 / 5
0 / 5
Az UNI Jetstream golyóstollak legújabb fejlesztésű változata. A tökéletesített forma és színvilág a speciális, gyorsan száradó tintájú betéttel a BALKEZES felhasználók és a lágy írást kedvelők tökéletes választása. Nyomómechanikás, klipszes. Írás színe piros. Kiszerelés: 12 db/doboz. Katalóguskód: 1518
| Termék ID: | #3932552 |
| Cikkszám: | 2USXN157SP |
| EAN kód: | 4902778805268 |
| Rendelési kód: | 1518 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1.396 cm |
| Termék magassága: | 0.148 cm |
| Termék szélessége: | 0.113 cm |