Golyóstoll 0, 3mm F STABILO EXCEL 828 piros (828F1040)
0 / 5
0 / 5
Minősági kupakos golyóstoll, a toll színe megegyezik a tinta színével. A kényelmes fogózóna rendkívül kényelmes írásérzetet biztosít. Tollbetét kék színben érhető el. Légáteresztő szeleppel ellátott kupak. Vonalvastagság: 0,38 mm (F) Katalóguskód: 35226
| Termék ID: | #3936752 |
| Cikkszám: | 828F1040 |
| EAN kód: | 9556091181247 |
| Rendelési kód: | 35226 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.1 cm |
| Termék magassága: | 0.1 cm |
| Termék szélessége: | 1.5 cm |