Golyóstoll 0, 3mm UNI Fine SA-S piros (2USASP)
0 / 5
0 / 5
- átlátszó tolltest, a tinta fogyása jól követhető - a tinta színével megegyező biztonsági kupak - rozsdamentes acél tollhegy - különösen lágy írásmódja miatt alkalmas több példány átírására is - vonalvastagság: 0,4 mm - cserélhető betét: UNI „SA-7N
| Termék ID: | #3939293 |
| Cikkszám: | 2USASP |
| EAN kód: | 4902778397756 |
| Rendelési kód: | 29703 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1.51 cm |
| Termék magassága: | 0.132 cm |
| Termék szélessége: | 0.088 cm |