Golyóstoll 0, 5 mm kupakos SCHNEIDER TOPS 505 M kék (150601 - 03)
0 / 5
0 / 5
A tinta színével megegyező kupak és klip, edzett acél tollhegy, eldobható, vonalvastagság: 0,5mm Katalóguskód: 36324
| Termék ID: | #3935312 |
| Cikkszám: | 150601 - 03 |
| EAN kód: | 4004675004628 |
| Rendelési kód: | 36324 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.12 cm |
| Termék magassága: | 0.09 cm |
| Termék szélessége: | 1.31 cm |