Golyóstoll 0, 5mm háromszög fogózóna Pentel Kachiri BK450C-A fekete (BK450A-A)
0 / 5
0 / 5
Tökéletes a mindennapi használatra irodába, otthonra, iskolába, bárhova. Nyomógombos, cserélhető betétes golyóstoll, ergonómikus, latexmentes gumi fogózóna a kényelemért és könyebb irányíthatóságért. 1 mm golyóátmérő = kb. 0,5 mm íráskép, többféle írásszínnel; a tolltest színe megegyezik az írásszínnel. Katalóguskód: 32664
| Termék ID: | #3935638 |
| Cikkszám: | BK450A-A |
| EAN kód: | 072512253212 |
| Rendelési kód: | 32664 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.1 cm |
| Termék magassága: | 1.5 cm |
| Termék szélessége: | 0.2 cm |