Golyóstoll 0, 5mm hatszögletű test kupakos Bluering® Flash, írásszín zöld (20143) - cartridge
0 / 5
0 / 5
Cserélhető betétes, kupakos, hatszögletű, színes testű golyóstoll, 4 alapszínben. Az írás színe azonos a testszínével. Vonal vastagság: 0,21 mm. Katalóguskód: 9202GPSR: Orink Hungary Kft. ; H-1151 Budapest, Károlyi Sándor út 160. ; info@orinkhungary. hu; https://orink. hu/
| Termék ID: | #3938992 |
| Cikkszám: | 20143 |
| EAN kód: | 5999111206485 |
| Rendelési kód: | 9202 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.1 cm |
| Termék magassága: | 0.1 cm |
| Termék szélessége: | 1.45 cm |