Golyóstoll 0, 7 mm kupakos SCHNEIDER Slider Edge XB kék (15220 - 03)
0 / 5
0 / 5
ViscoGlide tinta: könnyedebb, gördülékenyebb írást biztosít a hagyományos golyóstollakkal szemben, a kupak színe megegyezik a tinta színével, gumírozott, háromszög kialakítású tolltest, fényes papírfelületeken sem kenődik el, kiszáradásmentes. Eldobható. Katalóguskód: 36385
| Termék ID: | #3938717 |
| Cikkszám: | 15220 - 03 |
| EAN kód: | 4004675075901 |
| Rendelési kód: | 36385 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.12 cm |
| Termék magassága: | 0.09 cm |
| Termék szélessége: | 1.31 cm |