Golyóstoll 0, 7mm Kék Test és írásszín Penac Pépé (7010351003)
0 / 5
0 / 5
Nyomógombos mechanikával működő cserélhető betétes golyóstoll. Rozsdamentes acél test, kék, piros, fekete kiegészítők. Írásszín: kék. Golyósbetét: BR98C. Katalóguskód: 1123
| Termék ID: | #3934971 |
| Cikkszám: | 7010351003 |
| EAN kód: | 4536111108213 |
| Rendelési kód: | 1123 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1.4 cm |
| Termék magassága: | 0.11 cm |
| Termék szélessége: | 0.12 cm |