Golyóstoll 0, 7mm metál ezüst test, ZEBRA F301A kék (26343)
0 / 5
0 / 5
Az F-301A golyóstoll rozsdamentes acél tolltest a stílus és a tartósság záloga. Új, divatos testszínekkel jelent meg Magyarország egyik kedvenc és egyik legismertebb írószere. Bordázott markolata garancia a kényelmes és stabil írásra. Markolat színek: fekete. Tintaszín: kék. Golyóátmérő: 0,7 mm, írásvastagság 0,24 mm. Betét: F. 12db/gyűjtő, 1152db/karton. Katalóguskód: 37142
| Termék ID: | #3933241 |
| Cikkszám: | 26343 |
| EAN kód: | 4901681232864 |
| Rendelési kód: | 37142 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.12 cm |
| Termék magassága: | 0.09 cm |
| Termék szélessége: | 1.31 cm |