Golyóstoll 13943 Ola Piros Zebra (13943)
0 / 5
0 / 5
Ez a toll az egyediség és a praktikum jegyében született. A páratlan design kialakítása mellett nagy hangsúlyt kaptak a felhasznált anyagok: két komponensű, összeolvasztott, teljes hosszában gumírozott test a végeredmény. A testszín megegyezik az írás színével. Írásvastagsága a megszokottnál vastagabb, így a gyakorlatlan kezekben sem vési a papírt. Golyóátmérő: 1,00 mm, írásvastagság: 0,27 mm. Cserélhető a betét, írás színe kék. 12db/gyűjtő, 1500db/karton. Katalóguskód: 848
| Termék ID: | #3933019 |
| Cikkszám: | 13943 |
| EAN kód: | 4901681049325 |
| Rendelési kód: | 848 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.15 cm |
| Termék magassága: | 0.1 cm |
| Termék szélessége: | 1.47 cm |