Golyóstoll 308/36 F0, 38mm Zöld Stabilo (308/36)
0 / 5
0 / 5
Áttetsző testű nyomógombos golyóstoll csúszásmentes fogózónával, a tolltest színével egyező írásszínekben. Vonalvastagság: 0,38 mm. Katalóguskód: 353
| Termék ID: | #3938774 |
| Cikkszám: | 308/36 |
| EAN kód: | 9556091109609 |
| Rendelési kód: | 353 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.15 cm |
| Termék magassága: | 0.15 cm |
| Termék szélessége: | 1.45 cm |