Golyóstoll 308/55 F 0, 38mm Pink Stabilo Liner (308/56)
0 / 5
0 / 5
Áttetsző testű nyomógombos golyóstoll csúszásmentes fogózónával, a tolltest színével egyező írásszínekben. Vonalvastagság: 0,38 mm. Katalóguskód: 358
| Termék ID: | #3934706 |
| Cikkszám: | 308/56 |
| EAN kód: | 9556091110469 |
| Rendelési kód: | 358 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.15 cm |
| Termék magassága: | 0.15 cm |
| Termék szélessége: | 1.45 cm |