Golyóstoll antibakteriális 0, 35 mm BK77AB-B Pentel piros (BK77AB-B)
0 / 5
0 / 5
A toll szára és kupakja is antibakteriális biocid tulajdonsággal rendelkező részecskéket (ezüst ion) tartalmaz. Olajbázisú, könnyen sikló tinta, 0.7 mm golyóátmérő, ami körülbelül 0.35 mm-es írásképet jelent, cserélhető tollbetét (BKL77), Kitűnő gyorsíráshoz és jegyzeteléshez egyaránt. Minden kupak visszatétellel tisztul a tollhegy, átlagon felüli, 1200m íráshossz (élettartam). Kiszerelés egység: 12 db/alkarton, 576 db/karton Katalóguskód: 29499
| Termék ID: | #3939071 |
| Cikkszám: | BK77AB-B |
| EAN kód: | 3474374770024 |
| Rendelési kód: | 29499 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.145 cm |
| Termék magassága: | 0.145 cm |
| Termék szélessége: | 1.4 cm |