Golyóstoll antibakteriális 0, 35 mm BK77AB-C Pentel kék 24 db-os display (BK77AB-24C-2E)
0 / 5
0 / 5
A toll szára és kupakja is antibakteriális biocid tulajdonsággal rendelkező részecskéket (ezüst ion) tartalmaz. Olajbázisú, könnyen sikló tinta, 0.7 mm golyóátmérő, ami körülbelül 0.35 mm-es írásképet jelent, cserélhető tollbetét (BKL7), Kitűnő gyorsíráshoz és jegyzeteléshez egyaránt. Minden kupak visszatétellel tisztul a tollhegy, átlagon felüli, 1200m íráshossz (élettartam). Katalóguskód: 30564
| Termék ID: | #3939483 |
| Cikkszám: | BK77AB-24C-2E |
| EAN kód: | 4016284345627 |
| Rendelési kód: | 30564 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 1.5 cm |
| Termék magassága: | 0.8 cm |
| Termék szélessége: | 0.8 cm |