Golyóstoll eldobható kupakos kerek test bordázott fogórész piros BLUERING (JJ20413R)
0 / 5
0 / 5
Eldobható, kupakos golyóstoll, kerek műanyag testtel. A kupak színével megegyező tinta. Katalóguskód: 26956GPSR: Orink Hungary Kft. ; H-1151 Budapest, Károlyi Sándor út 160. ; info@orinkhungary. hu; https://orink. hu/
| Termék ID: | #3938639 |
| Cikkszám: | JJ20413R |
| EAN kód: | 5999111205860 |
| Rendelési kód: | 26956 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.1 cm |
| Termék magassága: | 0.08 cm |
| Termék szélessége: | 1.5 cm |