Golyóstoll Fornax F-70 grip kék (A-105203)
0 / 5
0 / 5
Átlátszó testű nyomógombos tollszerkezet és gumírozott tolltest. Bordázott fogórész. Egyedi kialakítású test desing! Írásszíne megegyezik a nyomógomb és a fogórésszel. Golyóméret: 0,7 mm, Írásvastagság: 0,33 mm. Katalóguskód: 22651GPSR: Orink Hungary Kft. ; H-1151 Budapest, Károlyi Sándor út 160. ; info@orinkhungary. hu; https://orink. hu/
| Termék ID: | #3936017 |
| Cikkszám: | A-105203 |
| EAN kód: | 3856000458764 |
| Rendelési kód: | 22651 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.1 cm |
| Termék magassága: | 0.1 cm |
| Termék szélessége: | 1.4 cm |