Golyóstoll Fornax F-70 grip kék betét, világos kék design (A-609784)
0 / 5
0 / 5
Katalóguskód: 24366GPSR: Orink Hungary Kft. ; H-1151 Budapest, Károlyi Sándor út 160. ; info@orinkhungary. hu; https://orink. hu/
| Termék ID: | #3935979 |
| Cikkszám: | A-609784 |
| EAN kód: | 3856000475938 |
| Rendelési kód: | 24366 |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Termék hosszúsága: | 0.15 cm |
| Termék magassága: | 0.15 cm |
| Termék szélessége: | 1.4 cm |